در حال خواندن
نشست کمیته ریسک بانک ملی با موضوع شاخص‌های ریسک نقدینگی
0

نشست کمیته ریسک بانک ملی با موضوع شاخص‌های ریسک نقدینگی

نویسنده:  عبداله افتاده1402-07-30

سی‌وهشتمین نشست کمیته ریسک بانک ملی ایران، با موضوع بررسی گزارشات اداره کل مدیریت ریسک منتهی به شهریور ۱۴۰۲، تعیین ریسک‌های با اهمیت و سنجه‌های کلیدی اندازه‌گیری هریک از آنها، تلفیق ماتریس ریسک با بیانیه کیفی اشتهای ریسک و ارایه نسخه اولیه سامانه ریسک عملیاتی برگزار شد.
نشست کمیته ریسک بانک ملی با موضوع شاخص‌های ریسک نقدینگی
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این نشست که با حضور دکتر صمد عزیزنژاد، عضو هیات‌مدیره ، امیرمسعود رزازان عضو هیات‌مدیره و معاون مالی بانک ، سعید رضایی رئیس اداره کل مدیریت ریسک و دیگر مسئولان برگزار شد، شاخص‌های ریسک نقدینگی بانک مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در این نشست تخصصی دکتر شاپور محمدی، دکتر شاهین شایان آرانی به عنوان مشاوران مدیرعامل بانک نیز حضور داشتند و دو بند اول از موضوعات این جلسه را مورد بررسی‌های کارشناسانه قرار دادند.

در ادامه این نشست، گزارش ریسک نقدینگی که از سوی کمیته ریسک بانک ملی ایران ارایه شده بود، مورد بررسی خبرگان این کمیته قرار گرفت.

دکتر عزیزنژاد، رییس خبرگان کمیته ریسک، چند موضوع مهم و مطرح شده از سوی اعضای این کمیته را به عنوان پیشنهاد به هیات‌مدیره و برای تصویب آن مطرح کرد که با موافقت حاضران در جلسه مواجه شد.

شایان ذکر است؛ در سال ۱۴۰۲ (از ابتدای امسال تا پایان مهرماه) ۱۴ جلسه تخصصی و ۳۸ جلسه از سال گذشته تاکنون توسط کمیته ریسک بانک ملی ایران برگزار و نتایج جلسات فوق در قالب توصیه‌های سیاستی مناسب در راستای مدیریت ریسک به هیات‌مدیره بانک ارایه شده است.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر