در حال خواندن
ارتباط فردا در سال پیش رو؛ هم‌اندیشی مدیران ارتباط فردا و شرکای تجاری درباره چشم‌انداز سال جدید
0

ارتباط فردا در سال پیش رو؛ هم‌اندیشی مدیران ارتباط فردا و شرکای تجاری درباره چشم‌انداز سال جدید

نویسنده:  علی اصغر افتاده1402-01-28

عصر روز یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ مدیران ارشد و مدیران عامل شرکت ارتباط فردا و شرکت‌های زیرمجموعه در کنار اعضای هیئت عامل بانک آینده و شرکای تجاری، به دعوت ارتباط فردا برای هم‌اندیشی راجع به برنامه‌های پیش‌روی این شرکت در هتل اسپیناس پالاس دور هم گرد آمده و به بررسی مسیرهای پیش‌روی این هلدینگ پرداختند.
از جمله موارد مورد بحث در این هم‌اندیشی، ورود شرکت ارتباط فردا به عنوان هلدینگ فناوری بانک آینده و هدف‌گذاری برای ورود دو شرکت زیرمجموعه، به بازار سرمایه بود که صاحب نظران این حوزه با مدیرعامل این هلدینگ و اعضای هئیت‌مدیره آن گفت و گو کردند.
از سال گذشته بود که شرکت ارتباط فردا، ورود به بازار سرمایه را در برنامه راهبردی خود قرار داد و در همین راستا، فرآیند ثبت پذیرش این شرکت در سال ۱۴۰۱ شروع شده و پس از طی مراحل قانونی، به‌زودی سهام آن در فرابورس عرضه عمومی خواهد شد.
مسعود وکیلی‌نیا مدیر عامل هلدینگ ارتباط فردا، در این نشست با اشاره بر تمرکز این شرکت در سال آینده بر حوزه نئوبانک، لندتک و ولث‌تک، از خیز برداشتن این شرکت برای رشد صد و ده درصدی در سود عملیاتی خبر داد. او افزود که این رشد مستلزم تلاش و تمرکز برای رشد و گسترش در حوزه‌های عملیاتی است که تا به امروز در مسیر خوبی قرار دارد.

همچنین مدیران ارتباط فردا و مهمانان، در خصوص فرصت‌ها و آینده‌ی صنعت پرداخت، بازار سرمایه و بانکداری الکترونیکی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
علی اصغر افتاده

ارسال یک نظر