در حال خواندن
انتصاب جمشید جوادی‌پور به سمت معاون امور مشتریان و فروش توسن‌تکنو
0

انتصاب جمشید جوادی‌پور به سمت معاون امور مشتریان و فروش توسن‌تکنو

نویسنده:  علی اصغر افتاده1401-10-05

جمشید جوادی‌پور به سمت معاون امور مشتریان و فروش توسن‌تکنو منصوب شد. جوادی‌پور پیش از برعهده‌گرفتن مسئولیت جدید، در توسن‌تکنو و شرکت‌های شناخته‌شده دیگر صنعت نظیر ایران ارقام، توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی و ایران نارا فعالیت داشته است.

او فعالیت حرفه‌ای خود را از شهریور ۱۳۷۷ به عنوان مسئول شبکه در شرکت الکترونیک هسته‌ای آغاز کرد. پس از آن بین شهریور ۱۳۸۱ تا آذر ۱۳۸۳ در شرکت ایران ارقام حضور داشت. وی از آذرماه ۱۳۸۳ تا دی‌ماه ۱۳۸۸ در شرکت ایران نارا، مدیر پشتیبانی سخت‌افزاری خودپرداز بود و سپس در سمت مدیر تجارتی محصولات بانکی از بهمن ۱۳۸۸ تا دی ۱۳۹۲ در شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی فعالیت حرفه‌ای خود را ادامه داد.

معاون جدید امور مشتریان و فروش توسن‌تکنو در ادامه فعالیت‌های حرفه‌ای خود، به شرکت پدیدآوران سخت‌افزار خوارزمی رفت و از آبان ۱۳۹۱ تا فروردین ۱۳۹۳ در مقام نایب‌رئیس هیئت‌مدیره این شرکت فعالیت کرد. پس از آن بود که دوره مسئولیت جوادی‌پور در گروه توسن آغاز شد و به مدت ۱۴ ماه در سمت معاون توسعه محصول توسن‌تکنو (توسعه فن‌افزار توسن) با گروه توسن همکاری کرد. در ادامه مسئولیت معاون امور مشتریان و فروش توسن‌تکنو برای یک سال به عهده ایشان گذاشته شد. جوادی‌پور فعالیت خود در گروه توسن را از اردیبهشت ۱۳۹۶ تا اسفند ۱۳۹۶ به‌عنوان مدیرعامل شرکت تراکنش همراه ایمن (شاپ) ادامه داد. سمت نایب‌رئیس هیئت‌مدیره شرکت پیشرو فناوران سیراف و سمت رئیس هیئت‌مدیره شرکت پدیدار گستر کیان مسئولیت‌های بعدی جوادی‌پور پس از جدایی از گروه توسن بوده است.

جمشید جوادی‌پور به لحاظ آکادمیک، فارغ‌التحصیل رشته مهندسی برق الکترونیک در مقطع کارشناسی است و دوره مدیریت کاربردی MBA را نیز در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با موفقیت گذرانده است.

گفتنی است پیش از جوادی‌پور، امیر افشانی عهده‌دار این مسئولیت بود.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
علی اصغر افتاده

ارسال یک نظر