در حال خواندن
فایل صوتی میزگرد مروری بر جیتکس ۲۰۲۱ و بررسی فاصله فناورانه ایران با کشورهای همسایه منتشر شد
0

فایل صوتی میزگرد مروری بر جیتکس ۲۰۲۱ و بررسی فاصله فناورانه ایران با کشورهای همسایه منتشر شد

نویسنده:  علی اصغر افتاده1400-08-15

پادکست : رادیو عصر پرداخت

مدیرمسوول:  عبداله افتاده

مهمانان:  محمد علی گوگانی مدیرعامل شرکت آدونیس، محمدرضا نظری معاون توسعه کسب و کار هلدینگ فناوری نگاه و محمد طهرانی مدیر توسعه کسب و کار شرکت ققنوس

موسیقی : معین صالحی

اسپانسر : شرکت به‌­پرداخت ملت

نمایشگاه جیتکس را برخی کامل ترین رویداد فناوری در جهان می‌دانند چراکه مبتکران بین‌المللی را در زمینه هوش مصنوعی، فناوری ۵G، ابر، بیگ دیتا، امنیت سایبری، بلاکچین، محاسبات کوانتومی و فین تک(Fintech) گرد هم می‌آورد. امسال بیش از ۴هزار شرکت کننده از بیش از ۱۴۰ کشور جهان در جیتکس ۲۰۲۱ حضور داشتند که بر موضوعاتی همچون کاربرد هوش مصنوعی برای شهرهای دیجیتال، آموزش دیجیتال، سلامت، انرژی، اقتصاد داده، امنیت سایبری، استارتاپ‌ها، فین تک و بلاکچین تمرکز دارند.

در این رویداد بزرگ خاورمیانه نام‌های بزرگی همچون مایکروسافت، اینتل، کمپانیDell، HP، اوراکل، توشیبا، اریکسون، سیسکو، آمازون و Thales دیده می‌شوند و هریک برترین محصولات خود را در زمینه فناوری‌های نوین به نمایش گذاشتند. حضور همین نام‌ها سبب شد با وجود شیوع کرونا، ۱۴۵هزار بازدیدکننده راهی این نمایشگاه شوند.

نمایشگاه امسال شامل ۶ بخش جیتکس جهانی، همه چیز با هوش مصنوعی ، ستاره‌های آینده جیتکس، اجلاس بلاکچین آینده، اجلاس چشم اندازهای جهانی جیتکس و فین تک و بازاریابی بود و در آن کنفرانس‌ها و ورک شاپ‌های متعددی برگزارشد. با توجه به اینکه مهمانان ما از این نمایشگاه به صورت حضوری بازدید داشته اند در برنامه امروز با حضور آقایان محمد علی گوگانی مدیرعامل شرکت آدونیس، محمدرضا نظری معاون توسعه کسب و کار هلدینگ فناوری نگاه و محمد طهرانی مدیر توسعه کسب و کار شرکت ققنوس نگاهی به آخرین فناوری های ارایه شده در نمایشگاه جیتکس خواهیم پرداخت و در ادامه نیز دلایل زیاد شدن فاصله فناورانه ایران با کشورهای همسایه را بررسی می کنیم.

پیش از آغاز این میزگرد، از مدیران شرکت به پرداخت ملت بابت حمایتشون از این برنامه تشکر ویژه می کنم .

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
علی اصغر افتاده

ارسال یک نظر