در حال خواندن
پشت پرده صدور یک ضمانت نامه بانکی در پست بانک ایران
0

پشت پرده صدور یک ضمانت نامه بانکی در پست بانک ایران

نویسنده:  عبداله افتاده1403-02-24

سال ۱۴۰۱ پست بانک ایران به درخواست شرکت پرتو آبی ابتکار نوین اقدام به صدور ضمانت‌نامه‌های ۱۱۷ میلیارد تومانی و ۲۳۲ میلیارد تومانی برای خرید تجهیزات پردازشی ابر همراه اول می‌کند. این در حالی است که پست بانک برای صدور این ضمانت‌نامه‌ها تنها به دریافت چک و سفته بسنده کرده و اکنون همراه اول به دلیل انجام ندادن تعهدات پیمانکار این ضمانت‌نامه ها را به اجرا گذاشته و پست بانک نیز در ابتدای اردیبهشت ماه امسال مبلغ حدود ۳۴۰ میلیارد تومان را به حساب همراه اول واریز کرده است.
عصر پرداخت – در این برنامه عبداله افتاده مجری و کارشناس اقتصاد مدرن از پشت پرده این درخواست‌ها و اسامی جذابی که پیش از این توسط خبرنگار آزاد خانم صبا پیک آذر منتشر شده بود پرده برداشته و در خصوص رعایت نکردن بهداشت اعتباری و اینکه چرا این ضمانت‌نامه ها با دریافت وثایق غیر قابل قبول صادر شده است پرده برداشته است، پیشنهاد می شود حتما این برنامه را از دست ندهید.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر