در حال خواندن
چالش‌های هم‌افزایی در اکوسیستم و هلدینگ‌های فناوری بانکی
0

چالش‌های هم‌افزایی در اکوسیستم و هلدینگ‌های فناوری بانکی

نویسنده:  عبداله افتاده1403-02-09

 
موضوع هم‌افزایی در حوزه فناوری اطلاعات مدت‌هاست در نظام بانکی به آن اشاره می‌شود. موضوعی که حتی سال گذشته نیز همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت نیز با محوریت هم افزایی دیجیتال برگزار شد.
عصر پرداخت – اما سوال اینجاست که چطور تمامی مدیران در سخنرانی ها و جلسات به این موضوع مهم تاکید می کنند و به واسطه شرایط سختی که اکنون کشور درگیر آن است این مسیر را تنها راه نجات این بخش می دانند، اما در مقام عمل چنانچه بررسی کنیم جز چند مشارکت در سال های گذشته که برخی موفق و برخی نیز ناموفق بودند اتفاق مهمی شکل نگرفته است. در برنامه امروز که با اجرای دکتر حامد مجتهدی مجری کارشناس برنامه و مهمانان حاضر در برنامه آقایان دکتر محمد فرجود مدیرعامل هلدینگ فناوری و نوآوری بانک تجارت و دکتر احمد جعفری مدیرعامل هلدینگ بهسازان فردا برگزار شد به چالش های پیش روی این حوزه پرداخته ایم.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر