در حال خواندن
اتصال سرویس‌های بانک پاسارگاد به سنباد از طریق پادیوم
0

اتصال سرویس‌های بانک پاسارگاد به سنباد از طریق پادیوم

نویسنده:  علی اصغر افتاده1401-02-07

به گزارش عصرپرداخت، با اتصال زیرساخت سنباد به پلتفرم رابط‌های کاربردی برنامه‌نویسی (یا همان API) پادیوم، از این پس تمام خدمات بانکی پاسارگاد در این سامانه بانکداری باز در دسترس عموم کسب‌وکارها و استارتاپ‌ها قرار گرفته است.

بدیهی است که یکی از مهمترین نیازمندی‌ها جهت گسترش ظرفیت‌های رقابت‌پذیری و توسعه کسب‌وکارها، بهره‌گیری از خدمات بانکداری باز شمرده می‌شود و نگرانی‌های بیشماری را اعم از مراجعه به بانک‌های معتبر به منظور انجام امور بانکی و رسیدگی و مدیریت حساب‌ها رفع می‌کند.

سنباد با در نظر گرفتن این موضوع و با ارائه خدمات یکپارچه بانکداری باز به یاری کسب‌وکارها رفته تا با بهره‌گیری از خدمات بانک‌های مختلف، مجموعه‌ای از توانمندسازهای کسب‌وکار را به صورت یکپارچه، متنوع و امن فراهم سازد.

این پلتفرم با سرمایه‌گذاری تعدادی از بانک‌ها و ارگان‌های کشور از جمله بانک پاسارگاد در سال ۱۳۹۹ راه‌اندازی شده و هم‌اکنون با بهره‌گیری از زیرساخت‌های سرویس‌دهی پلتفرم پادیوم، خدمات بانکی پاسارگاد را نیز ارائه می‌دهد.

از جمله این خدمات می‌توان به سرویس کارت‌به‌کارت، تسویه و برداشت مستقیم، انتقال وجه سپرده، گزارش و اطلاعات سپرده، انتقال وجه پایا گروهی، تطبیق شماره حساب و کد ملی و … اشاره کرد.

گفتنی است پادیوم، بازارچه‌ای برای رابط‌های برنامه نویسی کاربردی (API) و خدمات دیجیتال در سرزمین هوشمند پاد است که از طریق آن کسب و کارها می‌توانند از سرویس‌ها و خدمات و محصولات مختلف آماده و ارائه شده استفاده کرده و امور برنامه نویسی و توسعه فنی خود را تسهیل کنند. API به طور خلاصه رابطی بین یک کتابخانه یا سیستم عامل و برنامه‌هایی است که از آن تقاضای سرویس دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از سرزمین هوشمند پاد به سایت ic.pod.ir مراجعه نمایید.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
100%
درباره نویسنده
علی اصغر افتاده

ارسال یک نظر