در حال خواندن
به‌منظور افزایش همکاری‌های پولی و بانکی؛ رئیس‌کل بانک مرکزی به ترکیه رفت
0

به‌منظور افزایش همکاری‌های پولی و بانکی؛ رئیس‌کل بانک مرکزی به ترکیه رفت

نویسنده:  عبداله افتاده1402-11-04

در چارچوب دیپلماسی اقتصادی دولت سیزدهم و به منظور تقویت و توسعه همکاری‌های پولی و بانکی و استفاده از ظرفیت‌های مشترک اقتصادی با همسایگان، دکتر محمدرضا فرزین رئیس‌کل ‎بانک مرکزی همراه رئیس‌جمهور محترم عازم آنکارا شد.

رئیس‌کل بانک مرکزی به ترکیه رفت
محمدرضا فرزین رئیس‌کل بانک مرکزی در این سفر با همتای ترکیه‌ای خود ملاقات و درباره افزایش همکاری‌های پولی و بانکی تهران_آنکارا به رایزنی و گفتگو می‌پردازد.

بر اساس برنامه مشترک جمهوری اسلامی ایران و ترکیه، قرار است حجم مبادلات اقتصادی دو کشور به ۳۰ میلیارد دلار برسد. در این سفر همچنین اسناد مختلفی در حضور مقامات عالی رتبه دو کشور امضا خواهد شد.

بر اساس این گزارش، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران به دعوت رسمی رئیس‌جمهور ترکیه‌، دقایقی پیش در صدر یک هیات عالی‌رتبه سیاسی و اقتصادی عازم آنکارا پایتخت ترکیه شد.

در این سفر، هشتمین نشست شورای‌ عالی همکاری‌های ایران و ترکیه به ریاست روسای جمهور دو کشور و با حضور مقامات اقتصادی و سیاسی برگزار می‌شود.

نشست مطبوعاتی و حضور روسای جمهور در نشست مشترک تجار و فعالان اقتصادی از دیگر برنامه‌های این سفر خواهد بود.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر