در حال خواندن
مدیران جدید فناوری اطلاعات بانک شهر معرفی شدند
0

مدیران جدید فناوری اطلاعات بانک شهر معرفی شدند

نویسنده:  عبداله افتاده1402-08-13

مدیران جدید فناوری اطلاعات بانک شهر با حضور رئیس، اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران ارشد این بانک، معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، در این مراسم که با حضور رئیس و اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران ارشد بانک شهر برگزار شد، سید عباس نوربها به عنوان مدیر امور سیستم های بانکی و مهرداد باب الحوائجی به عنوان مدیر امور نرم افزار و بهبود خدمات فن آوری اطلاعات این بانک معرفی شدند.
حسام حبیب اله معاون فن آوری اطلاعات در مراسم معارفه مدیران جدید فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به پیشرو بودن این بانک در حوزه بانکداری الکترونیک و خلق محصولات جدید در این حوزه،گفت: امیدواریم با آغاز دوره مدیریتی جدید در فناوری اطلاعات بانک شهر شاهد تحولات و پیشرفت‌های قابل توجه باشیم.
این گزارش می افزاید؛ مهرداد باب الحوائجی، مدیر امور نرم افزار و بهبود خدمات فن آوری اطلاعات بانک شهر دانشجوی سال آخر دکتری مدیریت صنعتی دانشگاه علامه طباطبایی و دارای سوابق درخشانی در حوزه فناوری و اطلاعات بوده است از جمله سمت های وی می توان به معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی سپ اشاره کرد.
سید عباس نوربها، مدیر امور سیستم های بانکی بانک شهر نیز دارای مدرک دکترای مدیریت کسب و کار حرفه‌ای DBA دانشگاه تهران؛ و سوابق درخشانی در حوزه فناوری اطلاعات همانند: رئیس اداره خدمات نوین بانک شهر، نائب رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و نوآوری شهر و رئیس هیئت مدیره شرکت فناوران ایمن شبکه (فاش) بوده است.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر