در حال خواندن
پرداخت نوین به عنوان نخستین شرکت پرداخت، رسید پرداخت در تراکنش‌های زیر ۲۰۰ هزار تومان را حذف کرد
0

پرداخت نوین به عنوان نخستین شرکت پرداخت، رسید پرداخت در تراکنش‌های زیر ۲۰۰ هزار تومان را حذف کرد

نویسنده:  علی اصغر افتاده1401-05-23

امین مطیعی، مدیرعامل شرکت پرداخت نوین آرین، از حذف رسید در تراکنش‌های زیر ۲۰۰ هزار تومانی در کارتخوان‌های این شرکت، خبر داد. او در گفت‌وگویی اعلام کرد، شرکت پرداخت نوین به عنوان نخستین شرکت صنعت پرداخت الکترونیک، اقدامات اجرایی جهت حذف کاغذ رسید، جهت ارائه به مشتریان را آغاز و امروز یکشنبه ۲۳ مرداد نخستین تراکنش‌های بدون ارائه رسید پرداخت را با موفقیت به انجام رساند.

امین مطیعی، مدیرعامل شرکت پرداخت نوین در ادامه با اشاره به الزامات شاپرک جهت حذف رسید پرداخت دستگاه‌های کارت‌خوان، گفت: علاوه بر رعایت الزاماتی که شرکت شاپرک اعلام کرده است پرداخت نوین آرین به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو و به‌روز صنعت پرداخت الکترونیک قصد دارد جهت کاهش هزینه‌های جاری، اقدامات حمایتی جهت حفظ محیط زیست و کاهش مصرف میزان کاغذ خود را به حداقل میزان ممکن برساند. از این رو نخستین تراکنش‌های بدون تحویل رسید دستگاه کارت‌خوان در این شرکت به تاریخ ۲۳ مرداد توسط پذیرندگان به انجام رسید. او در ادامه ضمن ابراز امیدواری در جهت اقدام برای گام‌های موثر شرکت پرداخت نوین آرین در صنعت پرداخت، گفت: در هفته‌های آتی اقدامات قابل توجهی توسط همکاران ما در پرداخت نوین انجام می‌شود که نوید آینده‌ای روشن را خواهد داشت.

بدین ترتیب مشتریان دستگاه‌های کارتخوان شرکت پرداخت نوین می‌توانند در صورت نیاز و به صورت انتخابی نسبت به عدم دریافت یا دریافت رسید از دستگاه کارتخوان اقدام نمایند یا رسید تراکنش خود را در “اپلیکیشن سان” مشاهده کنند. شرکت پرداخت نوین با بیش از ۱۵ سال سابقه در حوزه‌ی پرداخت الکترونیک خدماتی چون دستگاه کارتخوان، سوئیچ دستگاه خودپرداز بانک اقتصاد نوین، درگاه پرداخت و سایر خدمات حوزه‌ی پرداخت را به مشتریان خود ارائه می‌کند‌. این شرکت همچنین در حال حاضر بیش از ۴۵ نمایندگی و شعبه در سراسر ایران داشته و مشغول خدمت‌رسانی به پذیرندگان خود است‌.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
100%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
علی اصغر افتاده

ارسال یک نظر