در حال خواندن
آیا فرار مالیاتی با دستگاههای کش لس امکان پذیر است؟
0

آیا فرار مالیاتی با دستگاههای کش لس امکان پذیر است؟

نویسنده:  عبداله افتاده1403-02-10

یکی از موضوعات که نظام بانکی ایران ارایه خدمت توسط ماشین‌ها یا ترمینال‌های بانکی است که ۷ در ۲۴ اقدام به ارایه سرویس به مشتریان بانک‌ها می‌کنند.
عصر پرداخت – در چند سال گذشته این صنعت به واسطه تغییرات مدل‌های اقتصادی و فشار اقتصادی که گریبان گیر بسیاری از صنایع کشور بوده این صنعت را نیز بی تاثیر نگذاشته و چنانچه فکری جدی برای این حوزه نکنیم به زودی مشکلات بزرگی برای بانک‌ها و شرکت‌های فعال در این حوزه پیش خواهد آمد.
یکی دیگر از موضوعاتی که در این برنامه نیز به اختصار به آن پرداختیم استفاده از دستگاه‌های کش لش یا همان خودپردازهای غیر نقدی است که این روزها به دروغ فروشندگان این نوع سیستم‌ها بیان می‌کنند که امکان فرار مالیاتی را برای کسب و کارها ایجاد می کنند.
این موضوعات را امشب در برنامه اقتصاد مدرن با اجرای عبداله افتاده مجری کارشناس برنامه و آقایان مهندس محمدعلی گوگانی مدیرعامل شرکت آدونیس و دکتر مهرداد خسروی مدیرعامل شرکت تراکنش همراه مانی‌تک به بحث و تبادل نظر گذاشته‌ایم.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر