در حال خواندن
افتتاح اولین نمایندگی رسمی تکسا در جنوب استان تهران
0

افتتاح اولین نمایندگی رسمی تکسا در جنوب استان تهران

نویسنده:  عبداله افتاده1403-02-05

اولین نمایندگی رسمی تکسا در جنوب تهران برای سهولت ارائه سرویس به مشمولین حقوقی و صاحبان مشاغل افتتاح شد.

افتتاح اولین نمایندگی رسمی تکسا در جنوب استان تهران
جهت تسهیل روند ثبت نام و دریافت راهکارهای مالیاتی و سهولت ارائه سرویس به مشمولین حقوقی و صاحبان مشاغل به ویژه صنف طلا و جواهر کار خود را آغاز کرد.

با توجه به الزام قانونی ارسال صورت­حساب الکترونیکی برای مشاغل، اصناف و اشخاص حقوقی ذکر شده در قانون، شرکت معتمد هوشمند تکسا، اول اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با برگزاری مراسمی، اولین نمایندگی خود را در جنوب تهران راه‌اندازی کرد.

این مراسم با حضور احسان حسینی کیا، نایب رئیس اتحادیه طلا، مهدی حسینی کیا، عضو هیئت رئیسه اتحادیه طلا، رسول کشاورز، عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف، حسین عربیان، فعال صنف پوشاک، مهدی کلهر، فعال صنف طلا، الهه عالیشوندی، مشاور و نماینده صنف طلافروشان و نمایندگان معتمد تکسا، پوینت و شاپ برگزار شد.

براین مبنا، فعالان اقتصادی جنوب، جنوب شرق و جنوب غرب استان تهران می­توانند با مراجعه به نمایندگی رسمی تکسا به آدرس میدان شهرری، ابتدای خیابان قمی، مجتمع تجاری پدیده، طبقه سوم ضمن دریافت مشاوره در خصوص سامانه مودیان، ثبت نام خود را تکمیل و از خدمات پشتیبانی استفاده کنند.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر