در حال خواندن
بانک خاورمیانه و فینوتک قرارداد همکاری امضا کردند
0

بانک خاورمیانه و فینوتک قرارداد همکاری امضا کردند

نویسنده:  علی اصغر افتاده1401-05-24

به عصر پرداخت، مطابق با این توافق‌ و به پشتوانه حمایت بانک خاورمیانه، خدمات بانکداری باز این بانک در اختیار کسب‌وکارهای فین‌تک بیشتری قرار خواهد گرفت. هم‌اکنون سرویس‌های مبتنی بر حساب بانک خاورمیانه توسط فینوتک پشتیبانی شده و افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند با API از خدمات بانک خاورمیانه نیز استفاده کنند.

فینوتک پلتفرم نوآوری باز است که دسترسی به وب سرویس‌های بانکی، خدماتی، احراز هویت و اعتبارسنجی را در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد. بانک خاورمیانه نیز برای حمایت بیشتر از این حوزه، سرویس‌های بانکداری باز مبتنی بر حساب خود را روی پلتفرم فینوتک ارائه می‌دهد. طرفین این قرارداد با رویکرد گسترش بانکداری باز، به دنبال ایجاد همکاری سازنده میان بانک‌ها و کسب‌وکارها هستند. اکنون استفاده از سرویس‌های مبتنی بر حساب بانک خاورمیانه با کمک APIهای فینوتک برای هر کسب‌وکاری در دسترس خواهد بود. این وب سرویس‌ها تا پیش از این برای بانک‌های آینده، کشاورزی، پارسیان و ایران‌زمین فعال بوده و اضافه شدن بانک خاورمیانه  خبر خوبی برای صنعت بانکداری باز ایران است.

خاورمیانه و فینوتک پیش از این هم در قالب تفاهم‌نامه‌ای به‌صورت محدود با یکدیگر همکاری می‌کردند و تجربه موفق همکاری، منجر به گسترش و تحکیم این همکاری شد. قرارداد همکاری بین بانک خاورمیانه و شرکت فینوتک به امضا رسیده است و از حالا سرویس‌های بانکی- حسابی بانک خاورمیانه از طریق پلتفرم فینوتک نیز فعال است. مهم‌ترین گروه‌ سرویس‌هایی که در این قرارداد پشتیبانی خواهد شد عبارتند از: وب‌سرویس‌های واریز و برداشت از حساب، وب سرویس‌های استعلامی و تبدیلی و سرویس استعلام از سامانه پیچک.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت فینوتک مراجعه کنید

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
علی اصغر افتاده

ارسال یک نظر