در حال خواندن
برخورداری از مزایای آزادسازی سهام عدالت با اپلیکیشن آپ
0

برخورداری از مزایای آزادسازی سهام عدالت با اپلیکیشن آپ

نویسنده:  منصوره خالقی1399-10-21

دارندگان سهام عدالت برای برخورداری از مزایای آزادسازی سهام عدالت نیاز به ثبت نام سجام دارند که در اپلیکیشن آپ به‌آسانی انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی آسان پرداخت، دریافت سود سهام، افزایش سرمایه‌ها یا حتی دریافت وام متناسب با سهام عدالت از جمله مزایای آزادسازی این سهام به شمار می‌رود.

بر این اساس، اپلیکیشن آپ امکان ثبت نام در سجام را بدون نیاز به خروج از منزل در شرایط شیوع کرونا و افزایش آلودگی هوا فراهم می‌کند و با ثبت نام در سامانه سجام، اطلاعات شناسنامه‌ای، ارتباطی و بانکی ثبت نام کننده به صورت الکترونیکی در سیستم ثبت می‌شود.

احراز هویت

از سوی دیگر، به دلیل تراکم جمعیت متقاضی احراز هویت در دفترهای پیشخوان دولت و حفظ سلامتی مردم، هویت دارندگان سهام عدالت نیز به صورت الکترونیکی با آپ احراز می‌شود.

بر اساس این گزارش، اگر مخاطبان در سجام ثبت نام نکرده‌اند ابتدا باید در اپلیکیشن آپ در قسمت «سجام و احراز هویت» و در بخش «ثبت نام و استعلام سجام» در سجام ثبت نام و پس از دریافت کد پیگیری از بخش احراز هویت اقدام کنند.

همچنین اگر متقاضیان قبلاً در سجام ثبت نام و کد پیگیری دریافت کرده باشند ولی احراز هویت نشده باشند، بایستی در قسمت «سجام و احراز هویت» اپلیکیشن آپ، وارد بخش «احراز هویت الکترونیکی» ‌شوند.

در این فرایند، با درج کد ملی، سریال پشت کارت ملی و کد پیگیری دریافتی از سجام، احراز هویت شروع می‌شود؛  در ادامه نیز می‌توان با گرفتن عکس از امضای شخصی و ارسال آن، ارسال ویدئوی سلفی ۱۵ ثانیه‌ای و لمس گزینه تطابق چهره، احراز هویت شد.

مزایای احراز هویت الکترونیکی با آپ

صفر تا صد این فرایند به‌صورت غیرحضوری انجام می‌پذیرد و سرعت پایین اینترنت هم در روال کار مشکلی ایجاد نخواهدکرد؛ همچنین استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ پردازش تصویر از مزایای این شیوه احراز هویت به شمار می‌رود.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
منصوره خالقی

ارسال یک نظر