در حال خواندن
حضور بهسازان فردا با رونمایی از ۲ محصول جدید و برگزاری ۸ پنل و کارگاه تخصصی در نهمین همایش نظام های پرداخت و بانکداری الکترونیک
0

حضور بهسازان فردا با رونمایی از ۲ محصول جدید و برگزاری ۸ پنل و کارگاه تخصصی در نهمین همایش نظام های پرداخت و بانکداری الکترونیک

نویسنده:  علی اصغر افتاده1401-11-30

گروه بهسازان فردا در نهمین همایش نظام های پرداخت و بانکداری الکترونیک از دو محصول جدید رونمایی می کند. همچنین سه پنل تخصصی، چهار کارگاه ارائه محصول و یک کارگاه علمی در روزهای یکم و دوم اسفندماه برگزار خواهد کرد.

دو محصولی که گروه بهسازان فردا در نظر دارد از آنها در نهمین همایش نظام های پرداخت و بانکداری الکترونیک رونمایی کند در حوزه ارائه خدمات هرچه بهتر به پذیرندگان است.

کارگاههای ارائه محصول این شرکت شامل «لندتک و چالش‌های آن در فین تک»، « پلتفرم های سامیار و دبینو»، « سامانه پخش آنلاین جلسات و رویدادهای سازمانی» و « مرکز عملیات امنیت (SOC)»  می شود.

همچنین کارگاه علمی با محوریت پیش‌بینی ریزش مشتریان بانک بوسیله شبکه‌های عصبی بازگشتی نیز روز سه شنبه از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۱۷:۳۰ پذیرای علاقه مندان به این حوزه خواهد بود.

گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا و شرکت های وابسته آن، روزهای اول و دوم اسفند ماه در نهمین همایش نظام های پرداخت و بانکداری الکترونیک در غرفه A12 با هدف معرفی محصولات و خدمات شرکت های خود و همچنین جذب همکاری و مشارکت بیشتر حضور خواهد داشت.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
علی اصغر افتاده

ارسال یک نظر