در حال خواندن
ماهنامه اقتصاد مدرن به جمع رسانه‌های تخصصی کشور پیوست
0

ماهنامه اقتصاد مدرن به جمع رسانه‌های تخصصی کشور پیوست

نویسنده:  علی اصغر افتاده1401-08-29

هفت شماره از ماهنامه اقتصاد مدرن از فروردین ماه ۱۴۰۱ تا مهرماه ۱۴۰۱ به مدیرمسوولی عبداله افتاده، به صورت نسخه دیجیتال منتشر شد.
در حال حاضر ماهنامه اقتصاد مدرن با تمرکز بر فناوری‌های مالی در نظام بانکی کشور قصد دارد به عنوان رسانه‌ای بی‌طرف و مستقل با ارایه محتواهایی ارزشمند که با حضور مدیران ارشد نظام بانکی و فناوری کشور تولید شده است، از هدر رفت منابع کشور در موضوعات مختلف، بهبود شرایط موجود و ارایه راهکار برای حل مشکلات نظام بانکی و فناوری کشور عزیزمان ایران گام بردارد.
محتوایی که در هفت شماره پیش رو که از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا مهرماه ۱۴۰۱ برای شما تدارک دیده شده، خلاصه مدیریتی میزگردهایی است که هر هفته جمعه‌ها ساعت ۲۰ از طریق رادیو اینترنتی عصر پرداخت و تلویزیون اینترنتی آیو ذیل شبکه آیو جهان بین با عنوان برنامه “اقتصاد مدرن” پخش می‌شود، است.
همچنین علاقه مندان می توانند با اسکن کد QR که در نسخه دیجیتال ماهنامه در انتهای هر مطلب ارایه شده، به محتوای کامل متنی و صوتی آن دسترسی داشته باشند.
محتوای هفت شماره پیش رو که حاصل گفتگو با بیش از ۵۸ نفر از مدیران ارشد نظام بانکی و فناوری کشور است، در قالب ۲۶ میزگرد با عناوین جذاب و به روز نظام بانکی و فناوری کشور است و سعی شده تا محتوایی متفاوت به مخاطبان و مدیران تصمیم‌گیر در این حوزه‌ها ارایه شود.
این نوید را هم بدهیم، پس از پایان جام جهانی ۲۰۲۲، برنامه اقتصاد مدرن با تغییر زمان پخش خود به سمت برگزاری زنده حرکت کند به نحوی که ما اولین برنامه تصویری خواهیم بود که همزمان با برگزاری برنامه زنده، با مخاطبان در فضایی که اعلام خواهد شد، تعامل دوطرفه خواهیم داشت. این تجربه‌‌ای است که پیش از این در رادیو عصر پرداخت آن را آزمودیم و نحوی که بینندگان برنامه می‌توانند همزمان با دیدن میزگرد، سوالات و نظرات خود را با مهمانان و مجری برنامه در میان بگذارند.
برای دریافت نسخه دیجیتال ماهنامه اقتصاد مدرن از لینک زیر اقدام کنید.
شماره‌های یک تا هفت

برای دیدن آرشیو برنامه‌های تصویری اقتصاد مدرن با اینترنت نیم بها نیز از طریق لینک زیر اقدام کنید.

https://www.aionet.ir/series/100665

از شما دعوت می‌کنیم ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

https://yek.link/modern_Economy_social

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
علی اصغر افتاده

ارسال یک نظر