در حال خواندن
تولید یا واردات تجهیزات بانکی؟
0

تولید یا واردات تجهیزات بانکی؟

نویسنده:  عبداله افتاده1403-02-11

یکی از تفکراتی که اخیرا در نظام بانکی به نوعی در حال توسعه حرکت شرکت‌های خدماتی به سمت تولید دستگاه های موردنیازشان در نظام بانکی است.
عصر پرداخت – از طرفی با توجه به قانون منع واردات دستگاه های کارتخوان به دلیل تولید آن در کشور چه به صورت منفصله چه به صورت کامل تنها راه دور زدن مسیر استفاده از شرایط تولید و واردات قطعات و نهایتا اسمبل تجهیزات در کارخانه‌های سایز کوچک است که خود این موضوع هم محل سوال است که ارزش افزوده چنین رویکردی برای شرکت ها چیست؟
از طرفی موضوع واردات کامل تجهیزات بانکی از موضوعاتی است که برخی همچنان اصرار دارند حتی با شرایط فعلی تحریم واردات کالاهای چینی یا غیره می تواند در قیمت تمام شده برای شرکت ‌ها مفید باشد.
از این روز در برنامه امروز که با اجرای عبداله افتاده مجری کارشناس برنامه و آقایان دکتر مسعود شکرانی مدیرعامل شرکت داده ورز جویا، مهندس سهیل مظلوم رییس سابق هیات مدیره فناپ تک برگزار خواهد شد به راهکارها و چالش‌های این حوزه می پردازیم.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر