در حال خواندن
چرا شرکت‌های پرداخت درآمد خود را به فروشگاه‌ها می‌دهند؟
0

چرا شرکت‌های پرداخت درآمد خود را به فروشگاه‌ها می‌دهند؟

نویسنده:  عبداله افتاده1403-02-13

پیش از اصلاح نظام پرداخت کارمزد در دو ماهه گذشته همانطور که پیش بینی می‌کردیم روال تسهیم درآمد شرکت‌های پرداخت با فروشگاه‌ها و یا سایت‌های اینترنتی پرتراکنش هیچ تغییری نخواهد کرد، امروز دقیقا با وجود اینکه تمامی ۱۲ شرکت پرداخت الکترونیکی که همزمان با اجرای نظام کارمزدی جدید تفاهم نامه‌ای را امضا کردند که هیچ کدام از درآمدشان به فروشگاه‌ها ندهند و در صورت ادامه این مسیر شاپرک می‌تواند براساس قوانین بالادستی نسبت به جریمه سنگین آنها اقدام کند.
عصر پرداخت – این در حالی است که با وجود ادامه این روند نه شرکت‌های پرداخت به این تفاهم نامه پایبند بودند و نه شاپرک اقدامی در جهت برخورد با متخلفان انجام داد.
در این برنامه که با اجرای عبداله افتاده مجری کارشناس برنامه و دکتر محمد مهدی تقی پور مدیرعامل شرکت به‌پرداخت برگزار شد به دلایل عدم توفیق در این موضوع و تغییر درآمدی شرکت‌های پرداخت با اجرای نظام جدید پرداخت کارمزد پرداختیم.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر