در حال خواندن
انجام بیش از ۳۱ میلیون تراکنش در اپلیکیشن همراه شهر پلاس
0

انجام بیش از ۳۱ میلیون تراکنش در اپلیکیشن همراه شهر پلاس

نویسنده:  عبداله افتاده1403-02-08

مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر از انجام بیش از ۳۱ میلیون تراکنش در اپلیکیشن همراه شهر پلاس طی یک سال گذشته خبر داد.

انجام بیش از ۳۱ میلیون تراکنش در اپلیکیشن همراه شهر پلاس
میثم نمازی با اعلام این خبر یادآور شد: اپلیکیشن همراه شهر پلاس یکی از مهمترین راهکارهای شرکت توسعه و نوآوری شهر و خدمات بانکداری دیجیتال بانک شهر به حساب می‌آید که مبتنی بر اکوسیستم بانکداری دیجیتال، یکپارچه با پلتفرم‌ها و بر اساس معماری نوین تولید شده است.

وی در این خصوص خاطرنشان کرد: ما در مجموعه توسعه و نوآوری شهر طی هفت ماه گذشته سه نسخه جدید از نرم‌افزار همراه شهر پلاس را ایجاد نموده‌ایم و ضمن بهبود بخشیدن قابلیت‌ها و ویژگی‌های آن، عملکرد این اپلیکیشن را توسعه داده‌ایم.

لازم به ذکر است؛ امکان افتتاح انواع سپرده‌های قرض‌الحسنه، بلندمدت و کوتاه‌مدت، امکان تغییر رمز کارت و رمز دوم، ارتقای امنیت، بهبود در فرایندهای مرتبط با چک صیادی، امکان گزارش‌گیری کاربران بانک، استعلامات پرونده‌های اعتباری، انتقال وجه پل، گزارش‌های انتقال وجه پل و … از جمله سرویس‌های اپلیکیشن همراه شهر پلاس است.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر