در حال خواندن
قسمت اول سریال صوتی ظهور بانک‌های مخابراتی منتشر شد: تلکام و مشارکت راهبردی با صنعت بانکداری و خدمات مالی
0

قسمت اول سریال صوتی ظهور بانک‌های مخابراتی منتشر شد: تلکام و مشارکت راهبردی با صنعت بانکداری و خدمات مالی

نویسنده:  علی اصغر افتاده1400-06-15

تلکوبنک‌ها که زاییده مشارکت و همکاری استراتژیک بین اپراتورهای مخابراتی و شرکت‌های تلکام با بانک‌ها و صنایع مالی هستن، پارادایم جدیدی هستن در جهت خلق ارزش افزوده برای مشتریان و مشترکان میلیونی این دو صنعت.

تهیه کننده : لرنودیو

پخش کننده : عصر پرداخت

مدیر اجرایی : عبداله افتاده

دبیر اجرایی : هومن رضوی

نویسنده:  اسمهان حکاک

ویراستار فنی : علیرضا طلوع

ویراستار و راوی : ساغر مشهدی زاده

تدوین گر: پرستو موسوی

موسیقی : دانیال فرح بخشی

اسپانسر : همراه اول

برای اینکه با سریال تلکو بنکینگ بیشتر آشنا بشید، ابتدا باید بگیم که تلکو بنک چیه. تلکو بنک حاصل همکاری و مشارکت بانک‌ها و شرکت‌های مخابراتی برای ارائه محصولات مشترک به مشتریانه. ما تو لرنودیو برای اولین بار، سریال صوتی “تلکوبنکینگ” رو با حمایت همراه اول تهیه کردیم که توسط عصر پرداخت پخش میشه. این سریال شامل ۱۰ اپیزوده که توی هر اپیزود اون، یک موضوع و جنبه جدید از تلکو بنکینگ به صورت تخصصی بررسی و ارائه میشه.

 

قسمت اول: تلکام و مشارکت راهبردی با صنعت بانکداری و خدمات مالی

خب، اگه بخوایم دو صنعت فناوری محور رو تو ایران و جهان نام ببریم که بیش‌ترین گردش مالی رو داشته باشن، به طور حتم یکی‌شون صنعت مخابراته و اون یکی، صنعت بانکداری. چیزی که باعث می شه رقابت‌های شدیدی بین بانک‌ها و شرکت‌های تلکو شکل بگیره، چندین میلیون مشتری مشترکه. چطور این‌همه مشتری مشترک به وجود اومد، از زمانی که اپراتورهای موبایل به صنعت پرداخت ورود کردن و بانک‌ها هم mvno‌ها رو راه اندازی کردن و سعی کردند زنجیره ارزش‌شون رو تکمیل بکنن. این رقابت نفس گیر و تنگاتنگ اپراتورها و بانک‌ها تو حوزه‌هایی مثل کیف پول الکترونیک اونقدر بالا گرفت که حتی تو سطح وزارتخانه، هیات دولت و بانک مرکزی هم دیگه دیده می‌شد. تو دنیا اما سابقه مشارکت و همکاری‌های راهبردی بین این دو صنعت به خوبی وجود داره و اپراتورهای موبایل با همکاری با بانک‌ها تونسته‌ن خدمات ترکیبی و متنوعی ارائه بکنن. این همکاری‌ها مفهوم جدید به نام تلکوبانک رو به وجود آورد که به یک پرادایم جدید اشاره داره که حاصل مشارکت راهبردی تلکوها با ارائه دهنده خدمات مالیه. تو سریال ظهور بانک‌های مخابراتی، ابعاد مختلف و زمینه‌های ظهور این پارادایم جدید رو بررسی می کنیم و بعد هم با یه نگاه جامع به تاریخچه رقابت‌ها و همکاری‌های بین اپراتورها و بانک‌ها تو کشور خودمان، یه تصویر از نمونه‌های موفق جهانی و به طور کلی آینده این پارادایم تو ایران عرضه می کنیم. با لرنودیو تو این سریال جذاب همراه باشید.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
100%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
علی اصغر افتاده

ارسال یک نظر