در حال خواندن
قیمت بیت کوین در حوالی ۳۰ هزار دلار
0

قیمت بیت کوین در حوالی ۳۰ هزار دلار

نویسنده:  مهدی صادقی1399-10-13

قیمت بیت کوین برای اولین بار از مرز ۲۹ هزار دلار فراتر رفت و بدین ترتیب ارزش این ارز دیجیتال امسال با افزایش علاقه سرمایه گذاران بزرگ و کوچک تقریباً چهار برابر شد.
قیمت بیت کوین روز پنجشنبه برای اولین بار از مرز ۲۹ هزار دلار فراتر رفت و بدین ترتیب ارزش این ارز دیجیتال امسال با افزایش علاقه سرمایه گذاران بزرگ و کوچک تقریباً چهار برابر شد.
قیمت محبوب ترین رمز ارز جهان قبل از عقب نشینی توانست به ۲۹۳۰۰ دلار برسد و سپس با ۰٫۶۷ درصد کاهش به ۲۸۷۷۴٫۳۶ دلار رسید.
قیمت بیت کوین از زمان شکستن رکورد ۲۰ هزار دلاری برای اولین بار در تاریخ ۱۶ دسامبر، اکنون تقریباً ۵۰ درصد افزایش یافته است.
پتانسیل بیت کوین برای سودهای سریع و همچنین انتظاراتی که می تواند به یک روش پرداخت اصلی تبدیل شود، تقاضای سرمایه گذاران بزرگتر ایالات متحده و همچنین بازرگانانی را که معمولاً به دارایی های خود وابسته هستند جلب کرده است.
دنیس دیک، یک تاجر برجسته در شرکت “برایت تریدینگ”، به ریسک بالای سرمایه گذاری در این رمز ارز اشاره کرد و گفت: شما می توانید سهامی مانند آمازون را خریداری کنید یا سهامی مانند اپل را بخرید و می دانید که چه چیزی بدست آورده اید. در مورد بیت کوین، شما واقعاً فقط روی صفحه نمایش یک رقم دارید و امیدوارید که طرفی که پشت سر شماست ارزش آن را بیش از آنچه برای آن پرداخته اید، ببیند، بنابراین این یک دیدگاه کاملاً پرریسک است.
با این وجود، وی که شیفته داستان بیت کوین و کشش سرمایه گذاران بود، حدود ۵ هفته پیش ۱ درصد از ارزش خالص دارایی خود را در یک صندوق بیت کوین قرار داد که ارزش آن از آن زمان دو برابر شده است و او روز پنجشنبه نیمی از آن را به فروش رساند.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
خوشحالم
0%
درباره نویسنده
مهدی صادقی

ارسال یک نظر